Khoom pawg

Ntxiv: Hydrogen zog ncu tus kab mob muaj puag, Room 409, lub tuam tsev txuj, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Dantu koog tsev kawm ntawv, xeev lub zos Zhenjiang, Jiangsu, Suav teb

Rooj vag Code: 201612

TEL: +86-511-80873088

Fax: +86-511-80873089

Neeg npau taws: +8615862985234

Kev hu: Jack Wang

Email: jackwang@akwchina.com


Backhoe

Detailed description
Backhoe loader matched nrog TG1454 tsheb laij teb


Tsis
HomHW-03HW05HW06HW12
Fais fab (hp)25-3040-5560-80120-140
Excavation ntau qhov tob (hli)1850210026003000
Siab tshaj plaws hauv qab ca Excavation qhov tob (hli)1600200025002900
Excavation ntau qhov siab (hli)2500340035103900
Siab kawg Dumping qhov siab (hli)1400176020002200
Av Clearance (hli)280290290290
Voos kheej-kheej Excavation ntau (hli)2800336039304500
Dumping nyob deb li cas (hli)1040118719452100
Tawb peev m30.030.0480.060.2
TausLub hwj huam los khiav hauj lwm yog nyob ntawm yeem tsheb laij teb hydraulic tso zis los yog tso zis ntau zog.
Hot Tags: backhoe, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas, uas tsis muaj nqi, qhov zoo tshaj, khoom
Feedback